مطالعات جنسی
 
اين وبلاگ در سايت ساماندهي پايگاه هاي اينترنتي ثبت گرديده و تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد

(Kegel exercises)

)هم برای مردان و هم برای زنان(

از سری مقالات سایت  AskMen.com

بالاخره موفق شدم مقاله آموزش تمرينات كيگل( کجل اشتباست درستش کیگل هست ) را پيدا كنم و در وبلاگ قرار بدهم   اميد وارم اين تمرينات راهي باشد براي برطرف كردن مشكلاتي كه بسياري از شما دوستان با آن مواجه بوديد درماني موفق و 100% تضميني براي انزال زودرس شلي آلت و افزايش ميل جنسي هم براي خانم ها و هم آقايان

انجام اين تمرينات را براي خانهايي كه زايمان طبعي داشتند  و همسران آنها مدام گله مند هستند كه واژن آنها مثل آستين جادوگران شده است توصيه ميكنم پس اراده كنيد و از همين امروز شروع كنيد لطفا مرا هم از نتيجه كار باخبر كنيد نظر سنجي مرتبط با اين پست در سمت راست وبلاگ قرار گرفته است شما هم بعد از يك ماه از شروع به انجام اين تمرينات در اين نظر سنجي شركت كنيد .

سؤالی که اکثر مردهای دنیا به دنبال جواب آن هستند این است که چگو نه میتوانند سریعا انزال خود را به تعویق بیندازند . جواب این سؤال ساده است – بسیار خوب آنقدرها هم ساده نیست، اما راهی وجود دارد که خیلی از شماها می توانید به خودتان کمک کنید . به تنها چیزی که نیاز دارید کمی تمرین است که میتوانید در حین کار یا تماشای تلویزیون هم آنها را انجام دهید.

آیا میدانید ماهیچه   PC کدام است؟

هم مردان و هم زنان دارای ماهیچه (pubococcygeus) PC در بدن خود هستند که برای

سلامت لگن خاصره ضروری می باشد . اما باور کنید این تمام کاری نیست که این ماهیچه انجام میدهد. شما ناچارید این ماهیچه را در بهترین حالت حفظ کنید تا راندمان سکسی خود را ارتقاءدهید.

دفعه بعد که در دستشوئی مشغول ادرار کردن هستید، سعی کنید جریان ادرار را متوقف کنید .میتوانید؟ اگر نه، پس لازم است هر چه زودتر شروع به تمرین کنید.

تست دیگر؛ وقتی تحریک شده اید و راست کرده اید، آیا میتوانيد ماهیچه PC را جمع کنید و کاری کنید که آلت شما در واقع بجهد؟ اگر نه، من فکر میکنم موضوع این دفعه خیلی بدرد شمابخورد.

این ماهیچه چه کارهائی میتواند انجام دهد

تمرین دادن این ماهیچه بطور منظم مدت زمان معاشقه و آمیزش شما را افزایش داده و لذت شما را زیادتر م ی کند بعضی ها میگویند که مردانی که ماهیچه  PC سالمی دارند میتوانند یک حوله روی آلت راست شده شان قرار دهند و آنرا بالا و پایین ببرند . شما هم میتوانید از یک دستمال دستی یا دستمال گردن استفاده کنید.

ماهیچه PC هر چقدر که بیشتر کار کنید عضله شما بهتر عمل کرده و مستحکم تر میشود .

میتواند به شما کمک کند تا راست کردن و ارگاسم خود را بهتر کنترل کنید . اما مثل هر کاردیگری احتیاج به نظم و ترتیب در این کار هم هست.

تعیین محل ماهیچه

همانطور که گفته شد، توقف جریان ادرار در بین راه، میتواند به شما کمک کند که بفهمید از ماهیچه PC چه موقع استفاده می کنید . سعی کنید ادرار کردن خود را تا سه بار متوقف کنید تا مطمئن شوید که متوجه مکان این ماهیچه شده اید.

علاوه بر این، اگر چه این روش خیلی عملی بنظر نمی رسد، اگر یک انگشت خود را در مقعدتان فرو کنید و سعی کنید ماهیچه PC  را منقبض کنید،بدین ترتیب شما متوجه انجام این کار خواهید شد، زیرا انگشت شما انقباض)فشار ( مقعدتان را احساس خواهد کرد . همیشه سعی کنید که ماهیچه های دیگرتان)مثل ران، پشت و شکم (را آزاد نگهدارید . فراموش نکنید که هر چه PC شما قویتر باشد، سکس لذت بخش تری را تجربه خواهید کرد. پس بیائید تمرینات را شروع کنیم.

مجموعه های مختلفی از تمریناتی که می توانید انجام دهید وجود دارد . آن دسته ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است و بطور منظم انجامش می دهید . به زنتان هم بگوئید آنها را انجام دهد؛ زیرا همان مزایائی که برای شما دارد برای ا و نیز دارد . همیشه بخاطر داشته باشید که بایدبقیه ماهیچه هایتان را راحت نگهدارید). از حرکتهای آنی پرهیز کنید (

: تمرین 1

ماهیچه PC خود را با تناوب 10 ثانیه ای منقبض و آزاد کنید – یعنی 10 ثانیه وقفه در نظر بگیرید. همین عمل را با وقفه های 30 ثانیه ای انجام دهید.

. 10 بار پشت سر هم PC را منقبض و آزاد کنید. ، برای 5 ثانیه با وقفه های 5 ثانیه ای بین آنها

3 بار پشت سر هم. ماهیچه PCرا برای 30 ثانیه سفت کنید و برای 30 ثانیه آزاد کنید –

دوباره به مرحله اول برگردید و تکرار کنید. در طول روز اینکار را مرتب انجام دهید.

: تمرین 2

5 بار ماهیچه خود را سفت کنید، سپس آزاد کنید. 10 بار اینکار را تکرار کنید.

10 بار سریع ماهیچه را منقبض و آزاد کنید. 3 بار تکرار کنید.

10 بار شل و سفت کردن ماهیچه را در فاصله های زمانی بلند و کوتاه انجام دهید. 3 بار تکرار کنید.

ماهیچه تان را سفت کنید و تا جائی که می توانید نگهدارید . سعی کنید زمان خود را به 120 ثانیه برسانید) نترسید، این فقط 2 دقیقه است (.

: تمرین 3

بطور کامل ماهیچه را جمع و سپس آزاد کنید و این کار را بارها و بارها انجام دهید . با یک

دست 30 تائی شروع کنید و کم کم تا 100 تا افزایش دهید.

تا جائی که میتوانید ماهیچه را جمع کنید است ) البته مطمئن شوید که این فقط

PC که منقبض می کنید(. برای 20 ثانیه نگهدارید، و سپس برای 30 ثانیه به آن استراحت بدهید . اینکار را5 بار تکرار کنید.

: تمرین 4

ابتدا عمل منقبض و آزاد کردن ماهیچه را برای مدت 2 د قیقه در روز شروع کنید و بطور منظم تا 20 دقیقه و حداقل 3 بار در روز افزایش دهید . سرانجام باید به رکورد حداقل 200 بار در هرجلسه دست پیدا کنید.

در هر زمان، در هر کجا

به یاد داشته باشید که چون شما در هر زمان و در هر کجا می توانید این تمرینات را انجام

دهید، قطعا هیچ بهانه ای برای کنار گذاشتن تمرینات ندارید . هیچ کس نمیتواند بفهمد که شمادارید ماهیچه تان را جمع می کنید، مگر اینکه شما مثل آدمهای ساده لوح در حین انجام آن لبخندبزنید.

از آنجائیکه این ماهیچه سریعا التیام می یابد، شما بزودی متوجه خواهید شد که با آلت سفت شده تری از خواب بیدار میشوید و اینکه احساس سکس شما افزایش می یابد.

من شخصا پیشنهاد می کنم که در یک روز مشخص برای تمام عمر تمرینات خود را کامل کنید .

به من اعتماد کنید . توانائی های سکسی شما و کنترلتان شدیدا بهبود یافته و متوجه خواهید شد که آلتتان محکمتر و سفت تر می گردد . علاوه بر این میزان جهش آب منی شما خیلی زیاد میشود .

یادتان باشد که آثار این تمرینات در سری اول انجام آن بروز نمی کند . این نیاز به زمان دارد و مثل هر ماهیچه ای که شروع به تقویت آن می کنید نیاز به تمرین منظم دارد.

از تکنیکهای جدید سکس لذت ببرید

وقتی که شروع به انجام تمرینات خود کردید و توانستید تفاوتها را احساس کنید، دفعه بعد که با زنتان آمیزش دارید، بدون حرکت، آلت خود را درون واژن او نگهدارید . بجای اینکه مثل همیشه خود را عقب و جلو ببرید، اینبار فقط ماهیچه PCرا جمع و آزاد کنید.

اگر او هم تمریناتش را خوب انجام داده باشد، هر دوی شما میتوانید این عمل را متقابلا روی یکدیگر انجام دهید و ضمن اینکه شما احساس می کنید واژن زنتان آلت شما را در آغوش می گیرد، او هم احساس می کند شما دارید به مرکز Gضربه می زنید و باور کنید هر دوی شما از لذتی بی اندازه برخوردار خواهید شد

 


نوشته شده در تاريخ توسط علی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک